KARAVAN SEVENLER SAPANCA’DA FESTİVAL İÇİN TOPLANIYOR | Karavanshow Eurasia

ETKİNLİKLER

KARAVAN SEVENLER SAPANCA’DA FESTİVAL İÇİN TOPLANIYOR

11 Mayıs 20221 dk okuma

Sapanca Kırkpınar Sahili’nde 18-22 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek birbirinden ilginç etkinlikler katılımcılara güzel anlar yaşatacak. Al-Ko ve BİFAŞ işbirliğinde düzenlenecek ‘Karavan Fest’e, 500 karavan katılımcısı ile 50 karavan firması bir araya gelecek. Etkinliklere katılımın ücretsiz olduğu festivale çevre il ve ilçelerden yoğun katılım olması bekleniyor.

‘’HEP BİRLİKTE YAZA MERHABA DİYECEĞİZ’’

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan AL-KO Genel Müdürü Armanç Amaç ’’Karavan sektörü Türkiye’de her geçen gün çok daha fazla ilgi görüyor. Şehrin yoğun temposundan ve kalabalığından uzaklaşmak için Türk insanı karavan konusunda oldukça istekli. Bizler de hem sektörümüzü vatandaşlarımız daha iyi tanınması hem de yazı karşılamak için BİFAŞ işbirliği ile Karavan Fest düzenledik’’ diye konuştu.

BİFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural’da karavan festin hem içerik hem de etkinlik zenginliğine dikkat çekerek, önemli bir organizasyonu hayata geçireceklerini söyledi. Etkinliklere katılımın ücretsiz olacağını belirten Vural, ‘’Çok renkli, heyecanlı ve etkinliği bol olan festivale tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz’’ dedi. 

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLER FESTİVALDE

Ragga Oktay, Grup Vitamin, Öykü Gürman, DJ Hakan Küfündür gibi Türkiye’nin sevilen isimlerinin de olacağı festivalde ayrıca 90’lar partisi, gün boyu DJ partileri de düzenlenecek. Gün boyu açık olacak karavan tanıtım standlarıyla birlikte festival çerçevesinde ayrıca birbirinden ilginç yarışmalar, pilates ve yoga etkinlikleri, çocuklar için animatör gösterileri, çocuklara özel atölyeler, çocuklar ve yetişkinler için yarışmalar ve karavan sohbetleri de gerçekleştirilecek.

Katılımın ücretsiz olacağı Karavan Fest’e rezervasyon ve katılım için 0530 979 10 48 no’lu GSM ve info-tr@alko-tech.com adresleri üzerinden iletişim sağlanabiliyor.


İlgili Haberler
09 Mayıs 20220 dk okuma

Alko Genel Müdürü Armanç Amaç Ekotürk TV Canlı Yayın Konuğu Oldu

23 Ağustos 20210 dk okuma

Avrupa ve Orta Doğu'dan profesyonel alıcılar

23 Ağustos 20210 dk okuma

8 hedef ülkeden 12 özel alım heyeti

22 Kasım 20221 okuma

TGRT Haber Karavan Show Eurasia

23 Ağustos 20210 dk okuma

Özel alıcılarla B2B programı